Volby do Akademického senátu ČZU 2023-2026

Vážení členové akademické obce Fakulty životního prostředí ČZU v Praze,

v následujících týdnech proběhnou volby zástupců naší fakulty – pedagogů i studentů – do akademického senátu ČZU. V příštím týdnu od pondělka do čtvrtka (9.–12.10.2023) můžete navrhnout kandidáty, a to vhozením jejich jména i s kontaktem do boxu umístěného na sekretariátu děkana označeného „Návrhy kandidátů do AS ČZU“ v časech 8,00–11,00 a 13,00–16,00. Samotné volby proběhnou 14.–15.11.2023. Budete průběžně informováni. Kompletní harmonogram voleb s bližšími informacemi naleznete v Aktualitách na internetových stránkách fakulty.

V případě dotazů kontaktujte členy volební komise.

Jiří Vojar

předseda AS FŽP a předseda dílčí volební komise za FŽP