Výroční sympozium International Biochar Initiative (IBI)

Ve dnech 6. - 8. 12. 2022 proběhne výroční online sympozium pořádané International Biochar Initiative (IBI) na téma Pozvedání klimatického úsilí pomocí biocharu.

Přesný program můžete najít zde: Raising Climate Ambitions with Biochar - 2022 International Biochar Initiative Annual Symposium (hubilo.com).

Jako členové IBI má naše platforma pro své členy k dispozici několik volných registrací.

Vážní zájemci se prosím obracejte na email platformy v4biochar@gmail.com.