Studenti katedry sklízí úspěchy u obhajob svých záverečných prací

Nově absolvovaní bakaláři a inženýři, kteří si zapsali svoji záverečnou práci na Katedře aplikované geoinformatiky a územního plánování, se svými pracemi sklidili řadu úspěchů. Je patrné, že využití geoinformatiky a přístupů pozorování Země je efektivním řešením pro nejrůznější environmentální aplikace. Studentům gratulujeme k úspešné státní zkoušce a obhajobě, děkujeme za dosavadní spolupráci a budeme se těšit na jejich potencionální pokračování na navazujícím magisterském/doktorském stupni studia.

bakalářské obory

Bc. Martin Vávra - červený diplom, ocenění děkana fakulty za vysokou úroveň bakalářské práce

téma: Kolik dní v roce se dají sbírat data pomocí bezpilotních leteckých systémů?

vedoucí: Jan Komárek

Bc. Kateřina Kelbichová - ocenění děkana fakulty za vysokou úroveň bakalářské práce

téma: Vliv terénu a struktury vegetace v okolí vodních ploch na jejich obsazenost skokanem štíhlým

vedoucí: Vítek Moudrý