Co potřebujete vědět o moderním GIS

V rámci přednášky z GIS I proběhne prezentace absolventa FŽP Davida Nováka o jeho zkušenostech v oboru GIS a o nových moderních GIS aplikacích.

Přednáška se bude konat dne 26.11.2019 v 17:30 na SIC.

Intro:
Není to tak dlouho, co jsem univerzitu sám opustil. Nyní se vracím podělit se o zkušenosti, jaké to je, hledat práci v oboru GIS. Mým druhým domovem se stala firma ARCDATA PRAHA, která zajišťuje technologie GIS pro stovky organizací v České republice. Jaké to je pracovat ve společnosti, která je přímým distributorem americké společnosti Esri? Podíváme se také, jak vypadá GIS v 21. století a ukážeme si, že ty nejnovější technologie máme v kapse a jako studenti zdarma.