Doplňkové výběrové řízení Erasmus+ pro studijní pobyty

Vážení studenti,
Fakulta životního prostředí vyhlašuje urychlené doplňkové výběrové řízení Erasmus+ pro studijní pobyty, které proběhne již v pondělí 17.10.2016 v 15:00 v místnosti D424. Máte-li zájem o studium na zahraniční univerzitě v letním semestru 2016/2017, podívejte se na seznam partnerských univerzit a vyberte si ideálně dvě, kam byste rádi na letní semestr vyjeli. Další informace o studijních pobytech Erasmus+ jsou k dispozici zde.

S sebou na pondělní výběrové řízení si přineste následující:
- vaše CV
- vytištěný přehled studijních výsledků z UIS

Výběrové řízení má formu pohovoru, který probíhá v anglickém jazyce, budete-li v tomto jazyce studovat na vaší cílové univerzitě.

Pozor: Řádné výběrové řízení pro studijní pobyty v ak. roce 2017/2018 bude vyhlášeno v průběhu listopadu a proběhne v prosinci 2016.

S vašimi dotazy se můžete obrátit na pracovníky Oddělení mezinárodních vztahů Helenu Michálkovou (michalkova@fzp.czu.cz, D436) a Lukáše Pospíšila (pospisill@fzp.czu.cz, Z219).

S pozdravem,
Oddělení mezinárodních vztahů FŽP