Letní škola aplikované ekologie 2018

Desítky středoškoláků se na FŽP letos opět zúčastnily oblíbené zážitkově vzdělávací akce Letní školy aplikované ekologie, letos na téma Živá voda. Mladí zájemci o ochranu životního prostředí se v doprovodu odborníků na vlastní kůži seznámili s oborem hydrologie, zoologie, botanika, i s aplikovanou a krajinnou ekologií. Kromě bohatého programu v kampusu ČZU účastníci zavítali do jedinečných prostor Úpravny vody v Podolí, Čistírny odpadních vod v Bubenči, svezli se pásovým obrněným transportérem v bývalém vojenském prostoru v Milovicích nebo poznali práci záchranné stanice pro živočichy v Ekocentru Huslík. Týdenní program pak v pátek zakončila prezentace vlastních projektů. Nezbývá než všem zúčastněným poděkovat za nadšení, a těšme se na další ročník letní školy!

Více informací naleznete na stránce akce: https://www.facebook.com/LetniskolaAE/