Student Radek Muchna oceněn v soutěži Rádiorallye 2018

Student magisterského studia Bc. Radek Muchna se účastnil mezinárodní soutěže studentských rádií Rádiorallye 2018, kde za své Rádio K2 získal první místo v soutěžní kategorii Fonorallye (vytvoření mluveného publicistického útvaru ve stanovený čas). Už 14. ročník mezinárodní soutěže univerzitních rádií se konal 21. – 25. března se v prostorách Prešovské univerzity v Prešově. Zúčastnilo se ho téměř 120 účastníků z 10 rozhlasových stanic ze Slovenska a Česka. Rádio K2 získalo první místo za outdoorovou reportáž „Prěšovská ulice“ v disciplíně Fonorallye, třetí místo za zvířecí zvuky a cenu za kolektiv, protože, slovy Radka Muchny: "ať byla atmosféra během soutěže jakákoliv, nikdy jsme nezapomněli podporovat jeden druhého, i v těch nejtěžších situacích."

Gratulujeme!