Výsledky voleb do AS FŽP 2022-2025

Vážení členové akademické obce, vážené kolegyně, vážení kolegové, milé studentky, milí studenti,

ve dnech 23. a 24. listopadu 2022 proběhly volby do Akademického senátu FŽP pro volební období 2022–2025.

Za volební obvod akademických pracovníků byli zvoleni (řazeno sestupně dle počtu hlasů):

1. Vojar Jiří, doc., Ing., Ph.D. (KEKO)
  2. Bašta Petr, Ing. (KVHEM)
  3. Moudrý Vítězslav, doc., Ing., Ph.D. (KPV)
  4. Mandák Bohumil, prof., Mgr., Ph.D. (KEKO)
  5. Trakal Lukáš, doc., Mgr., Ph.D. (KGEV)
  6. Kottová Blanka, Ing., Ph.D. (KPKS)
  7. Jakubec Pavel, Ing., Ph.D. (KEKO)
  8. Chrastný Vladislav, prof., RNDr., Ph.D. (KGEV)

Za volební obvod studentů byli zvoleni:

1. Pícha Marek, Bc.
  2. Hüttnerová Kamila, Ing.
  3. Kadeřábek Martin, Ing.
  4. Pešková Lucie, Mgr.

Kompletní výsledky a informace o průběhu voleb naleznete zde:

Za volební komisi

Petr Bašta