Výuka ve střediscích pouze on-line

Vážené studentky, vážení studenti,
na základě Nařízení Hygienické stanice hlavního města Prahy č. 12/2020 byl od 21. 9. 2020 a v souladu s Rozhodnutím rektora č. 21/2020 nařízen zákaz osobní účasti studentů na výuce, který se vztahuje i na výuku pro studenty kombinované formy studia v Praze a ve výukových střediscích. Veškerá výuka bude probíhat pouze on-line s využitím LMS Moodle a MS Teams.

Více informací k podmínkám výuky na FŽP získáte zde: https://www.fzp.czu.cz/cs/r-7185-aktuality/informace-pro-studenty-fzp.html. Základní informace týkající se organizace a podmínek studia v rámci jednotlivých předmětů Vám nejpozději první týden výuky v zimním semestru sdělí jejich garanti.

Přeji Vám hodně zdraví a studijních úspěchů.

S pozdravem,
doc. Ing. Jan Skaloš, Ph.D., proděkan pro studijní a pedagogickou činnost