Zemědělská půda v rukou nezemědělců: Jak ovlivňují nehospodařící vlastníci degradaci půdy?

Vážení studenti, zaměstnanci a příznivci ČZU,

dovolte nám pozvat vás na přednášku americké profesorky Peggy Petrzelka z Utah State University (Logan, Utah) na unikátní přednášku o jejím výzkumu zabývajícím se nehospodařícími vlastníky zemědělské  půdy (“non-operating landowners”) a jejich vztahem k ochraně zemědělské půdy.

Přednáška se uskuteční v anglickém jazyce bez překladu dne 12. 4. 2018 ve 14:00 hodin na České zemědělské univerzitě, Fakultě životního prostředí v učebně D216, MCEVII.

Těšíme se na vaši účast.

Za pořadatelský tým,
Ing. Adéla Stanislavová
Ing. Vratislava Janovská, Ph.D.