Vedení závěrečných prací pracovníky externích institucí

Vedení závěrečných prací pracovníky externích institucí na základě smlouvy o spolupráci

Fakulta životního prostředí umožňuje studentům bakalářských, magisterských a doktorských studijních programů vedení závěrečných prací externími pracovníky, kteří jsou zaměstnanci výzkumných institucí, s nimiž ČZU uzavřela smlouvy o spolupráci. Hlavním přínosem je pro studenty zejména rozšíření nabídky vedoucích závěrečných prací, kteří jsou významnými odborníky v relevantních oborech a mohou tak výrazně přispět ke zvýšení odborné kvality absolventů studia.

Podmínky

• Dodržení zásad dané SZŘ ČZU ze dne 2.7.2019 a Směrnicí rektora č. 5/2019 Pravidla zadávání, zpracování, odevzdávání, archivace a zveřejňování bakalářských a diplomových prací na ČZU a dále metodickými pokyny pro psaní bakalářský a diplomových prací.
  • Vedoucí musí být zaměstnanec jedné z uvedených institucí (viz. seznam níže).
  • Student by měl dodržet základní principy správné komunikace (tj. zejména vhodného koncipování e-mailu, kterým osloví vybraného možného vedoucího externí instituce)..

Postup

• Vyhledat vhodného vedoucího dle zamýšleného tématu BP, DP.
  • Oslovit dotyčného pracovníka.
  • Po úspěšné domluvě kontaktovat proděkana pro studijní a pedagogickou činnost s účelem konzultace dalšího postupu.
  • Po kontaktování proděkana pro studijní a pedagogickou činnost, zašle student prostřednictvím Kontaktního centra v UIS své studijní referentnce "Žádost obecnou", do níž uvede oznámení, že jeho vedoucí BP/DP je z externí instituce (uvede jméno a příjmení pedagoga, název instituce, kde pedagog působí a název tématu práce).

Seznam institucí

V případě dalších dotazů se obraťte na: