Číslo projektu: TB050MD007
Název projektu: Optimalizace dopravních vazeb na nadmístní úrovni
Poskytovatel: Technologická agentura ČR
Program: Program Beta
Koordinátor projektu: Fakulta životního prostředí, ČZU v Praze
Řešitel: prof. Ing. arch. Karel Maier, CSc.
Řešitelský tým: Ing. Daniel Franke, Ph.D., Mgr. Ondřej Mulíček, Ph.D., Ing. arch. Tomáš Peltan, Ph.D.
Kontaktní osoba: Ing. Alena Wranová
Doba řešení: 2016
Celkové náklady projektu: 1 072 800,- Kč

Abstrakt:
Projekt se věnuje zlepšení vyhodnocování a srovnání variant dopravní infrastruktury s využitím gravitačního modelu, zejména se zaměřením na propojenost center a dostupnost městských funkcí.