Proč byste měli studovat FŽP?

Proč studovat u nás?  
Rozhodujete se, na jako vysokou školu jít? Čeká Vás důležité rozhodnutí, které ovlivní Váš další profesní život. Můžeme Vám pomoci v rozhodování.

Jedinečný kampus
I přes to, že je ČZU třetí největší univerzita v Praze, naše fakulta si zachovává rodinný ráz. Díky skvělé poloze univerzity máme blízko do přírody a náš skvělý kampus skýtá mnoho možností sportovního a jiného volnočasového vyžití. 

Lídr v ochraně životního prostředí 
V oboru Environmentální vědy je ČZU na 201. – 250. místě na světě ze 463 hodnocených univerzit (např. Univerzita Karlova se umístila na 301. – 350). ČZU také opakovaně obsazuje přední příčky světového hodnocení udržitelnosti a společenské odpovědnosti svého kampusu.

Široká nabídka aplikovatelných předmětů
Ochrana životního prostředí je součástí globálních strategií zemí celého světa a bude potřeba mnoha odborníků. Studujte obory od ekologie přes  vodohospodářství a chemii životního prostředí až po urbanismus nebo nejpokročilejší geoinformační technologie, a uplatněte se v praxi.

Připravíme vás na uplatnění v zahraničí 
Láká vás vyjet v rámci studia do zahraničí? Není problém. Máme mnoho možností, jak strávit část studia na špičkových zahraničních univerzitách v rámci programu Erasmus. Případně studujte i u nás v angličtině, nabízíme finančně dostupné anglické programy. 

Profesionální poradenství studentům 
Nejste si ještě jisti výběrem školy? Potřebujete se poradit? Využijte naše studijní poradenství na fakultě. Pomůžeme Vám s výběrem programů a budeme vám k dispozici i kdykoliv během studia. Dokážeme pomoci i studentům se specifickými potřebami

Bohaté mimoškolní vyžití 
Důležitý je i studentský život. Náš kampus, to jsou i sportoviště, bazén nebo kluby. Na naší fakultě funguje studentský spolek Naživo, který organizuje volnočasové a vzdělávací aktivity nebo třeba Spolek studentů oboru územního plánování.

Ještě nevíte? 
Ozvěte se nám, přijďte na Den otevřených dveří nebo si domluvte konzultaci. Více informací pro uchazeče naleznete zde.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.