Informace o přihlášce ke studiu

Promoce na FŽP

Vážené absolventky, vážení absolventi, 

na základě usnesení Vlády ČR č. 1022 ze dne 12. října 2020 omezující provoz vysokých škol od 14.10. do 1.11. 2020 v důsledku zhoršující se epidemiologické situace v České republice, a zároveň s ohledem na nejistý vývoj situace do budoucna, dospělo Kolegium děkana Fakulty životního prostředí k rozhodnutí slavnostní promoce absolventů FŽP státních závěrečných zkoušek z února a srpna 2020 zrušit. 

Přijmout toto rozhodnutí nebylo jednoduché, neboť jsme si vědomi výjimečnosti slavnostního okamžiku promocí, a to nejen pro absolventy, ale i pro jejich rodinné příslušníky. Zároveň si uvědomujeme, že se jedná o bezprecedentní rozhodnutí, ke kterému Vedení fakulty přistoupilo poprvé ve své historii. Opatření Vlády ČR v důsledku zhoršené epidemiologické situace nám však uskutečnění promocí bohužel neumožňují. Zároveň jsme si vědomi, že i přes velký slavnostní význam promocí je ochrana zdraví přednější.

Diplom si můžete vyzvednout po předchozí domluvě se svou studijní referentkou, a to osobně na studijním oddělení FŽP. Pokud si diplom nemůžete vyzvednout osobně, je nutná úředně ověřená plná moc. 

Děkujeme za pochopení, přejeme Vám mnoho úspěchů v profesním i osobním životě a přejeme pevné zdraví.

prof. RNDr. Vladimír Bejček, CSc.
Děkan Fakulty životního prostředí

 

 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.