Studentům naší fakulty nabízíme možnost online krizové intervence formou konzultací přes MS Teams každý čtvrtek mezi 14:30 až 15:30. Konzultace jsou důvěrné a bezplatné. Pokud se snažíte připojit v době, kdy Klára mluví s někým jiným, zanechte jí prosím v chatu vzkaz a ona se vám ozve. Společně se domluvíte na řešení. Pokud Váš problém bude přesahovat možnosti fakultní krizové podpory nebo kompetence interventa, Klára Vás nasměruje na externí síť psychologické podpory. V případě (život ohrožující) akutní krize volejte linku 112 nebo např. Centrum krizové intervence tel. 284 016 110 (nonstop).