Syntetická mapa vodního toku a přilehlé inundace

Název: Syntetická mapa vodního toku a přilehlé inundace

Rok podání přihlášky UV: 2011
Číslo přihlášky:  PUV 2011 - 24084
Přihlašovatelé: Česká zemědělská univerzita - FŽP
Původci ČZU:
  prof. Ing. Pavel Pech,CSc.
  Ing. Radek Roub, Ph.D.
  Ing. Tomáš Hejduk
  Ing. Vojtěch Havlíček, Ph.D.
  Ing. Petr Máca, Ph.D.

Abstrakt: Řešení se týká syntetické mapy vodního toku a přilehlé inundace pro sestavení hydrodynamických modelů, modelů transportu splavenin, jakostních modelů a vyhodnocování různých scénářů simulace se zcela novými informacemi.