Zařízení k úpravě jakosti drenážní vody, způsob jeho výroby a jeho použití

Název: Zařízení k úpravě jakosti drenážní vody, způsob jeho výroby a jeho použití

Rok podání přihlášky UV a patentu: 2015
Číslo přihlášky UV: PUV 2015 - 30672
Číslo přihlášky P: PV 2015 - 63
Přihlašovatelé: Česká zemědělská univerzita - FŽP
Původci ČZU:
  Ing. Marek Nechvátel
  Ing. František Doležal, CSc.

Abstrakt: Předkládané technické řešení se týká zařízení k úpravě jakosti drenážní vody z povrchového odvodnění nebo podpovrchové drenáže zemědělských a jiných půd.