Informace o přihlášce ke studiu

Stanovení parametrů nákladní přepravy

Název originální: Metodická pomůcka pro jednoznačné stanovení parametrů spojů nákladní přepravy a specifikace postupů pro výměnu dat a komunikaci mezi software pro správu, vyhledávání a rezervaci nejvýhodnějšího spojení  

Rok: 2014

Autoři:  prof. Ing. arch. Karel Maier, CSc., Ing. arch. Tomáš Peltan, Ing. Daniel Franke, Ph.D., Ing. Alena Wranová, Ing. Vojtěch Novotný, PhD.  

Popis:  Metodika obsahuje specifikaci postupů a rozhraní nezbytných pro provoz informačních systémů s cílem vytvoření otevřené platformy pro zvyšování synergie v multimodální dopravě nákladů. Nezbytným předpokladem pro uplatnění podobného systému v praxi je zajištění srovnatelnosti vstupních informací a zajištění vzniku softwarového prostředí, které bude díky vzájemné synergii různých druhů software se společným komunikačním rozhraním.  

Certifikační orgán: Ministerstvo dopravy České republiky  

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.