Pozvánka na seminář: Význam vody pro udržitelnost podniku

Fakulta životního prostředí České zemědělské univerzity v Praze s společnost TRITEM s.r.o. si Vás tímto dovoluje pozvat na odborný seminář „Význam vody pro udržitelnost podniku“. Akce se koná 30.10.2023 od 9:00 do 14:00 v prostorách FŽP (místnost D222) pod záštitou ministra životního prostředí Petra Hladíka.

Účast na semináři je zdarma po registraci.

Všude se hovoří o tom, jak na nás dopadají klimatické změny, jak je přechod na udržitelný rozvoj důležitý a jak se musí změnit průmysl. Se vším lze pouze souhlasit, avšak nikde se dosud nehovořilo o tom, jaké konkrétní činnosti by podniky měly realizovat, aby jednotlivých požadavků dosáhly. Velkou výjimkou je pouze oblast řešení energií a emisí, resp. měření uhlíkové stopy. Ale co vše ostatní? Proto jsme se rozhodli uspořádat seminář, který půjde hlouběji do systému zeleného reportingu a zaměří se na často opomíjené, ne však rozhodně méně důležité téma - vodu. Voda je všude kolem nás, je součástí naší přírody, našeho bytí, našeho průmyslu a součástí všech environmentálních témat zeleného reportingu. Na konkrétních příkladech chceme ukázat, co podniky mohou nebo musí dělat. Voda je navíc tak univerzální složkou, že ukázkové příklady jsou platné i pro oblast odpadů, recyklace, znečištění nebo oběhového hospodářství.

Další informace k semináři a registrace naleznete na www.tritem.cz/seminar.html

Těšíme se na Vaši účast.