Úvodní seminář Umělé plovoucí ostrovy pro vodní ptáky

Srdečně Vás zveme na úvodní seminář našeho projektu nazvaný Umělé plovoucí ostrovy pro vodní ptáky. Akce se uskuteční 27. 9. 2022 od 10.00, místnost D222, budova MCEV, FŽP ČZU v Praze.

Program:
10:00 Zuzana Musilová (FŽP ČZU): Představení projektu.
10:15 Diego Pavón Jordán (Norwegian Institute for Nature Research, Norway): Waterbird conservation: what we have learnt and next steps.
10:45 Petr Musil (FŽP ČZU): Co limituje populace kachen?
11:15 - 11:45 Coffee break
11:45 Monika Homolková (FŽP ČZU): Predace kachních hnízd.
12:00 Milan Hladík (VRV a.s.), Ondřej Sedláček (FŽP ČZU, PřF UK): Umělé plovoucí ostrovy: od přehradních nádrží k rybníkům.
12:20 Zuzana Musilová (FŽP ČZU): Umělé plovoucí ostrovy v prvním roce řešení projektu.