6. ročník konference Pestrá krajina

Asociace soukromého zemědělství ČR ocení další farmáře v rámci šestého ročníku programu Pestrá krajina v průběhu konference, která se uskuteční v úterý 23. ledna 2024 v Aule ČZU. Moderovat ji bude Simona Babčáková.

Kromě slavnostního vyhlášení a předání ocenění účastníkům Pestré krajiny 2023 jsou připraveny i odborné příspěvky – prezentace statku Maximiliana Hardegga, který v rakouském příhraničí v obrovském rozsahu realizuje v rámci zemědělského hospodaření velmi zajímavá opatření v krajině pro podporu biodiverzity. Hlavním tématem dalších příspěvků pak bude problematika krajinných prvků, která zajímá jak zemědělce, tak veřejnost, obce, ochranáře nebo realizátory pozemkových úprav. V rámci druhého bloku konference bude možné pokládat dotazy oceněným farmářům i přednášejícím.

Organizátoři žádají o registraci účasti do 19. ledna 2024 na tel. 778 088 805 či emailu: kancelar@asz.cz.

Pozvánku na konferenci naleznete v příloze.

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.