FŽP na veletrhu URBATECH představí přírodě blízká řešení

FŽP na veletrhu URBATECH na výstavišti v Českých Budějovicích představí koncept tzv. chytré krajiny a další přírodě blízká řešení, kterými specialisté z České zemědělské univerzity v Praze napomáhající adaptaci na klimatickou změnu.

Letošní 1. ročník odborných konferencí a výstavy pro zástupce samosprávy, vedení měst a obcí URBATECH se koná od 30. března do 1. dubna 2023. První den konference se bude tematicky věnovat klimatickým změnám a hospodaření s vodou, druhý den se zaměří na energetickou soběstačnost. Cílem URBATECHU je vytvořit platformu pro výměnu zkušeností, praktických rad a řešení v oblasti zajištění správy měst a obcí, městských společností, zemědělských a lesních celků. Veletrh bude obsahově věnován dotacím pro energetická řešení, komunální technice, elektromobilitě apod., a bude otevřený i pro zájemce z řad široké veřejnosti.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.