Konference IENE 2024 letos na půdě FŽP

Fakulta životního prostření je letos spolupořadatelem a dějištěm významné mezinárodní konferenci IENE 2024 (Infrastructure and Ecology Network Europe), která se uskuteční v termínu 9. - 13. září 2024 a jejím hlavním téma je: "Biodiversity in the headlight of future transport".
Konference IENE navštěvuje pravidelně 200 až 300 účastníků, specialistů z oboru ekologie a dopravy, z celého světa. Akce je jedinečnou možností prezentovat vlastní výsledky v oblasti ochrany biodiverzity při výstavbě a provozu silniční, železniční, energetické či vodní dopravní infrastruktury.

Konferenci organizujeme ve spolupráci s Agenturou ochrany přírody a krajiny ČR, Ministerstvem životního prostředí, Ředitelstvím silnic a dálnic ČR a Centrem dopravního výzkumu. Další informace je možné najít na webových stránkách konference: https://www.iene2024.info/

Termín pro podání abstraktů je 15. 4., registrace je možná do 30. 4. 2024.
Registrujte se zde: https://www.iene2024.info/users/sign_up

Těšíme se na Vaši účast.

Za organizátory,

Petr Zasadil, Katedra ekologie FŽP ČZU
Václav Hlaváč, AOPK ČR

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.