Poradenská podpora (nejen) pro studenty z Ukrajiny na FŽP

Milí studenti,

rádi bychom vás upozornili na možnost studijně-psychologické podpory Poradenství na FŽP. Na naší webové stránce také naleznete kontakty na různé formy interní a externí psychosociální podpory. Můžete využít i naši online krizovou intervenci ve čtvrtky mezi 14:30 a 15:30.

Další informace naleznete zde:

Pro okamžitou krizovou intervenci v případě ohrožení života volejte 112 nebo kontaktujte Centrum krizové intervence tel.: +420 284016110 (nonstop).