Managementy v akci

V tomto roce jsme získali grant z Norské fondy: Životní prostředí, ekosystémy a změna klimatu, na podporu ohrožených druhů motýlů v okolí Prokopského údolí v Praze. Aktivity jsou založené na kombinaci managementu biotopů a vyhodnocování detailních biologických monitoringů. Naše zdejší aktivity jsou rovněž podporovány Hlavním městem Praha.

Na přiložených fotografiích můžete vidět, jak jsme během léta obhospodařovali námi spravované luční a lesostepní biotopy. Někdy je to opravdu velká dřina. Nyní na podzim nás čeká strhávání travního drnu, výsev nektarodárných bylin a v zimě velká akce v podobě vyřezávání náletových dřevin.

Více informací o našich aktivitách k tomuto projektu najdete na webových stránkách: https://mistopromotyly.cz/

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.