Vytvoření nektarodárných plošek před naší fakultou

Během měsíce března se nám podařilo domluvit a vytvořit plochy lučního porostu pro podporu opylovačů. Část původně zatravněného porostu před naší fakultou by měla být součástí plánovaného projektu ve spolupráci s magistrátem hl. m. Prahy. Děkujeme Michalům, Mírovi, Filipovi, Víťovi a Vojtovi za pomoc s realizací (někteří z nás měli dokonce mozoly :-) a fakultě za podporu našeho nápadu. Teď už jen zbývá, aby konečně zapršelo, a třeba potom vyjde i pražský grant.