7. ročník konference Youthspeak forum

Studentská organizace AIESEC Česká republika působící také na České zemědělské univerzitě, zve na 7. ročník konference Youthspeak forum, která se uskuteční 14. dubna 2023 (pátek), od 11:00–18:00 hodin, v budově skupiny Vodafon (Junkových 2, Praha 5).

Konference YSF je  globální iniciativou, která vyplývá ze spolupráce AIESEC s OSN na Cílech udržitelného rozvoje (SDGs). Cílem konference je propojit mladé lidi s firmami, neziskovými sektory a vládními institucemi. Naší ambicí je dovést je k vzájemné diskuzi o udržitelném rozvoji a společenské odpovědnosti.

V rámci spolupráce bychom rádi využili propagaci v rámci Fakulty životního prostředí mezi studenty jakoukoliv formou. Například rozeslání newsletterů nebo krátké zmíňce na začátku výuky.

Tématem letošního ročníku jsou 3 Cíle udržitelného rozvoje:

• 5. Rovnost pohlaví
  • 8. Podpora trvalého a udržitelného hospodářského růstu
  • 12. Odpovědná výroba a spotřeba

Na tomto odkazu je facebooková událost, kde je možné se na konferenci přihlásit.