Den otevřených dveří na FŽP 19. a 20. ledna

Zajímá vás, jak protéká voda krajinou? Chcete nahlédnout do nitra ptačích budek? Prozkoumat vzorek půdy? "Osahat" si nejmodernější drony a jiné bezpilotní prostředky? Zjistit, jak se naučit dobře chránit životní prostředí?

Srdečně vás zveme na Den otevřených dveří na Fakultě životního prostředí ČZU v Praze. V pátek a sobotu 19. a 20. ledna 2024 se od 9:00 do 15:00 seznámíte se všemi studijními programy, které letos pro vás otevíráme. Poznáte prostředí fakulty, setkáte se zástupci studentského spolku a dozvíte se všechny praktické informace o studiu v jedinečném kampusu ČZU, ale také o možnostech studijních výjezdů do zahraničí nebo o naší podpoře studentů.

PROGRAM:
Pátek 19.1. (místnost ZI a přilehlé atrium)
9:30 a 13:00 - přednáška o studiu na FŽP, prezentace studijních programů, představení zahraničního oddělení a studentského spolku NAŽIVO
10:30 a 14:00 - prohlídka budov FŽP a genetické a hydropedologické laboratoře
V rámci doprovodného programu se těšte na "chytré" ptačí budky, informace o výzkumu a ochraně mořských želv na Sumatře, bezpilotní letecké prostředky, ukázky prací z Krajinářství a Územního plánování, model koryt napřímeného a meandrovaného toku, měření hydrofyzikálních vlastností půd v laboratoři.

Sobota 20.1. (místnost ZI a přilehlé atrium)
9:30 a 12:00 - přednáška o studiu na FŽP, prezentace studijních programů, představení zahraničního oddělení a studentského spolku NAŽIVO
10:30 a 13:00 - prohlídka budov FŽP a hydropedologické laboratoře
V rámci doprovodného programu se těšte na bezpilotní letecké prostředky, ukázky prací z Krajinářství a Územního plánování, model koryt napřímeného a meandrovaného toku, měření hydrofyzikálních vlastností půd v laboratoři

Po celou dobu budou pro vaše dotazy k dispozici proděkan pro studijní záležitosti, pedagogové a studenti FŽP.

Těšíme se na Vás!