Informace o přihlášce ke studiu

Navštivte FŽP prostřednictvím 3D online platformy Virtuloc

Den otevřených dveří na FŽP se 10. listopadu 2023 uskutečnil atraktivní formou online prezentace v trojrozměrném virtuálním prostředí platformy Virtuloc (funguje v prohlížeči desktopového počítače). Naši prezentaci nyní zpřístupňujeme i těm, kdo Den otevřených dveří nestihl.
Odkaz: https://showroom.virtuloc.com/8337ed8d-5533-4d38-8b96-e9f2a42ff7c2?enviro=production&event=true

Tak jako každý rok se na vás těšíme na Dni otevřených dveří v tradičním lednovém termínu 19. a 20.1.2024, kdy se setkáte osobně se studenty a zástupci všech studijních programů. Program bude včas upřesněn a promován na sociálních sítích fakulty Facebook, Instagram, X (Twitter) a LinkedIn.
Snižujte s námi naši uhlíkovou stopu a přispějte nejen životnímu prostředí, ale i efektivnímu využití svého času.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.