Realizujte se a užijte si život na FŽP

Koho hledáme? Za každý program a ročník bakalářského, magisterského a doktorského studia alespoň jednoho studenta.

Proč? Chceme vám dát možnost ovlivňovat dění na fakultě, zapojit se do příprav studentských aktivit, zlepšit komunikaci mezi studenty a zaměstnanci. Nabízíme podporu vašich aktivit a nápadů, která může být i finanční.

Co pro to můžete udělat? Přihlaste se nebo nominujte kandidáty! Vyplňte formulář zde.

Do kdy? Posledním dnem pro podání nominací je pátek 27. října.

Co dál? Po ukončení nominací vyhodnotíme zaslané návrhy a s kandidáty se sejdeme na společném setkání na začátku listopadu.

Chceš víc informací? Kontaktuj Markétu Duškovou (duskovam@fzp.czu.cz) nebo Honzu Vaňka (vanekjan@fzp.czu.cz)