Delegace indonéské Universitas Negeri Malang navštívila FŽP

Indonéská delegace z Universitas Negeri Malang, konkrétně představitelé vedení Faculty of Mathematics and Science, navštívila 25. dubna v čele se svým děkanem prof. Hadi Suwonem Fakultu životního prostředí ČZU v Praze. Podpis memoranda o spolupráci umožní rozvoj české-indonéských bilaterálních vztahů, které by mohly zahrnovat organizaci letních škol pro studenty, mobilitu pro výzkumníky a pedagogy, společné vedení dizertačních prací, spolupořadatelství konferencí a další akademické aktivity.
Návštěvu u děkana FŽP prof. Michaela Komárka zprostředkoval bývalý stážista na FŽP prof. Anugrah Ricky Wijaya, současný vedoucí katedry chemie Universitas Negeri Malang.
Za ČZU se jednání zúčastnili také proděkan pro mezinárodní vztahy FŽP Martin Hanel, prorektor pro mezinárodní vztahy Michal Lošťák a vedoucí oddělení mezinárodních vztahů Mikuláš Josek. 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.