Dodatečné výběrové řízení Erasmus+ studijní pobyty

Rádi bychom Vás upozornili na možnost dodatečného výběrového řízení pro studijní pobyt v rámci Erasmus+ na letní semestr 2020/2021.

Výběrové řízení se bude konat 20. 10. 2020, od 9 hod, online skrze MS Teams. Pozvánky budou rozeslány pouze přihlášeným účastníkům.

Pohovor bude probíhat v anglickém jazyce.

Prosíme o vyplnění registračního formuláře a následně jeho zaslání na e-mailovou adresu boldinga@fzp.czu.cz do 16. 10. 2020 do půlnoci. Přihlášeným uchazečům bude zaslán doodle s konkrétními časy, kdy si pak student vybere jeden čas pohovoru.

 

K výběrovému řízení nám prosím zašlete své CV v českém nebo anglickém jazyce, Transcript of Records (výpis studijních výsledků z UIS) za celou dobu studia na ČZU i z dalších univerzit, kde jste jako student absolvoval nižší stupně studia (kopie Diploma Supplement), jazykové certifikáty, máte-li nějaké (není povinný) a motivační dopis v anglickém jazyce. Váš motivační dopis bude hodnocen společně s výpisem známek. Dokumenty zasílejte na e-mail: boldinga@fzp.czu.cz.

 

Kdo se může přihlásit – student prezenčního či kombinovaného studia, student bakalářského studia s potvrzeným postupem do druhého semestru prvního ročníku, student navazujícího magisterského studia bez omezení, student doktorského studijního programu bez omezení. K pohovoru si student vybere zahraniční univerzitu a jednu náhradní.

Informace o Erasmus+ studijním pobytu naleznete zde: https://www.czu.cz/cs/r-7214-mezinarodni-vztahy/r-7251-zahranicni-mobility-erasmus/r-8358-studijni-zahranicni-pobyty

Pokud máte nějaké dotazy spojené s problematikou Erasmus+, neváhejte se připojit na naší Informační schůzku dne 16. 10. od 9 hod, skrze MS Teams. Přihlašování zajišťuje paní Ing. Zdeňka Šmrhová, smrhovaz@fzp.czu.cz.

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.