Dodatečné výběrové řízení na studijní pobyty Erasmus+ na LETNÍ SEMESTR 2023

Chcete strávit letní semestr 2023 na studijním pobytu Erasmus? Přijďte na dodatečné výběrové řízení 8. září 2022 do místnosti D324 (případně přes Teams).

 

Stačí vyplnit registrační formulář a zaslat jej do 4. 9. 2022 na e-mailovou adresu bessko@fzp.czu.cz   

A do e-mailu přiložit tyto dokumenty:

  • životopis v?českém nebo anglickém jazyce
  • motivační dopis v?anglickém jazyce
  • Transcriptof Records (výpis studijních výsledků z UIS) 
  • jazykové certifikáty, máte-li nějaké (není povinné)

 

Pohovor bude probíhat v anglickém jazyce a zabere cca 10 minut. Zeptáme se Vás na Vaše studium, výběr zahraniční univerzity a motivaci k Erasmu. A Vy se můžete na Erasmus zeptat nás.

 

K?pohovoru si již vybere zahraniční univerzitu (jednu hlavní a jednu náhradní). Nabídka univerzit viz příloha zaslaného e-mailu. Před výběrem univerzity se ujistěte, zda v rámci Erasmu nabízí kurzy v angličtině vhodné pro Vaše studium.

 

Více podrobností najdete zde. ? 

 

Těšíme se na Vás na pohovoru!

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.