Informace o přihlášce ke studiu

Dodatečné výběrové řízení na studijní pobyty Erasmus+

Nestihli jste první termín výběrového řízení na studijní pobyty Erasmus? Nevadí!

 

Dodatečné výběrové řízení se bude konat dne 3. března 2022 v místnosti D324 (případně přes Teams).

 

Stačí vyplnit registrační formulář a zaslat jej na e-mailovou adresu bessko@fzp.czu.cz do 28. 2. 2022. 

Do e-mailu přiložte tyto dokumenty:

  • životopis v českém nebo anglickém jazyce
  • motivační dopis v anglickém jazyce
  • Transcript of Records (výpis studijních výsledků z UIS) za celou dobu studia na ČZU i z dalších univerzit, kde jste jako student absolvoval nižší stupně studia (kopie Diploma Suplement),
  • jazykové certifikáty, máte-li nějaké (není povinné)

 

Pohovor bude probíhat v anglickém jazyce a zabere cca 10 minut. Zeptáme se Vás na Vaše studium, výběr zahraniční univerzity a motivaci k Erasmu. A Vy se můžete na Erasmus zeptat nás.

 

K pohovoru si již vyberte zahraniční univerzitu (jednu hlavní a jednu náhradní). Nabídka univerzit - viz příloha e-mailu. Před výběrem univerzity se ujistěte, zda v rámci Erasmu nabízí kurzy v angličtině vhodné pro Vaše studium.

 

Více podrobností najdete zde.

 

Těšíme se na Vás na pohovoru!

 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.