Dodatečné výběrové řízení na studijní pobyty Erasmus+

Nestihli jste první termín výběrového řízení na studijní pobyty Erasmus? Nevadí!

Dodatečné výběrové řízení se bude konat dne 3. března 2022 v místnosti D324 (případně přes Teams).

Stačí vyplnit registrační formulář a zaslat jej na e-mailovou adresu bessko@fzp.czu.cz do 28. 2. 2022.

Do e-mailu přiložte tyto dokumenty:

• životopis v českém nebo anglickém jazyce
  • motivační dopis v anglickém jazyce
  • Transcript of Records (výpis studijních výsledků z UIS) za celou dobu studia na ČZU i z dalších univerzit, kde jste jako student absolvoval nižší stupně studia (kopie Diploma Suplement),
  • jazykové certifikáty, máte-li nějaké (není povinné)

Pohovor bude probíhat v anglickém jazyce a zabere cca 10 minut. Zeptáme se Vás na Vaše studium, výběr zahraniční univerzity a motivaci k Erasmu. A Vy se můžete na Erasmus zeptat nás.

K pohovoru si již vyberte zahraniční univerzitu (jednu hlavní a jednu náhradní). Nabídka univerzit - viz příloha e-mailu. Před výběrem univerzity se ujistěte, zda v rámci Erasmu nabízí kurzy v angličtině vhodné pro Vaše studium.

Více podrobností najdete zde.

Těšíme se na Vás na pohovoru!