ELLS Scientific Student Conference

ELLS Studentské vědecké konference (ELLS SSC) umožňují studentům prezentovat své výzkumné projekty nebo diplomové práce na mezinárodní úrovni. ELLS SSC se v roce 2016 koná 11.-12. listopadu na University of Hohenheim ve Stuttgartu (Německo). Téma ELLS SSC je Bio-Based Economy for a Sustainable Future. Studenti se na ELLS SSC dozví mnoho o základním a aplikovaném výzkumu na jiných univerzitách v Evropě, kdy dává studentům jedinečnou možnost zažít atmosféru opravdové mezinárodní konference.

Chcete-li se podělit o svoji vědeckou či diplomovou práci formou posteru či prezentace a potkat kolegy z dalších evropských univerzit, pak neváhejte a registrujte abstrakt své studentské práce na webu ELLS SSC 2016 do 30. června 2016. V rámci konference budou vybírány nejlepší příspěvky a můžete získat i hodnotné ceny!

Náklady na dopravu jsou hrazeny ze zdrojů ČZU, na další náklady účastníkům přispívá i FŽP formou stipendia.

 

Webové stránky konference jsou k nahlédnuté zde.

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.