Erasmus praktické stáže i pro absolventy

V současné chvíli na FŽP stoupá poptávka po praktických stážích Erasmus nejen proto, že je možnost vyjet na stáž i po úspěšném absolvováním studia, ale hlavně proto, že je možné čerpat vyšší podporu, než na studijní pobyty.

Studentské stáže se konají během aktivního studia. Absolventské stáže začínají po úspěšném ukončení studia a student se MUSÍ PŘIHLÁSIT na absolventskou stáž v době svých studií, nikoli po skončení studia.

 

ČZU Go Abroad vytvořilo propagační prezentaci, kde máte shrnuté informace z našeho webu (viz níže). V případě zájmu o praktické stáže, neváhejte kontaktovat naší fakultní koordinátorku. Více informací zde.

 

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.