Erasmus+ studijní pobyt

Rádi bychom Vás upozornili na možnost výběrového řízení pro studijní pobyt v rámci Erasmus+ na akademický rok 2018/2019.

Výběrové řízení se bude konat dne 13. 12. 2017, od 9 hod, v místnosti D424.

Prosíme o přihlášení v kanceláři Z219a do 12. 12. 2017 a poté se dostavit zmíněný den k pohovoru v anglickém jazyce.

K výběrovému řízení si prosím přineste své CV, Transcript of Records (výpis studijních výsledků z UIS) za celou dobu studia na ČZU i z dalších univerzit, kde jste jako student popřípadě absolvoval nižší stupně studia, jazykové certifikáty, máte-li nějaké (není povinný) a motivační dopis v anglickém jazyce.

Kdo se může přihlásit - student prezenčního či kombinovaného studia, student bakalářského studia s úspěšně ukončeným 1. rokem studia, student navazujícího magisterského studia bez omezení, student doktorského studijního programu bez omezení.

K pohovoru si student vybere zahraniční univerzitu a jednu náhradní.

 

Informace o Erasmus+ studijním pobytu naleznete zde: https://www.fzp.czu.cz/cs/r-6898-mezinarodni-vztahy/r-6918-zahranicni-mobility/r-7707-erasmus/r-7709-studijni-pobyty

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.