Informační schůzka k výjezdům Erasmus

Víte, co je program Erasmus? Zajímáte se o studijní pobyty v zahraničí? Nebo vás zajímá spíše praktická stáž? Už se nemůžete dočkat, až se bude moci cestovat?

Dne 28. 1. 2020 pořádá Oddělení mezinárodních vztahů FŽP online Informační schůzku, kde se studenti dozví, co je potřeba vědět, než se přihlásí na výběrové řízení.

Schůzka slouží i k tomu, že studenti zjistí, jak efektivně vybírat univerzitu pro studijní pobyt, či společnost pro stáž.

Chcete se přihlásit? Zkontrolujte si svůj studentský e-mail, nebo kontaktujte paní Ing. Zdeňku Šmrhovou (smrhovaz@fzp.czu.cz).