Intenzivní týdenní pobyt ve Francii

Erasmus+ One-week Project THE GREEN NUDGE

Intenzivní týdenní pobyt v rámci programu Erasmus+ ve Francii na univerzitě UCLy v Lyonu v mezinárodní skupině studentů při práci na společném projektu zaměřeném na životní prostředí.

Akce proběhne v říjnu 2023 je určena pro studenty prezenčního studia bakalářských i magisterských programů FŽP.

Přednost budou mít studenti, kteří nemají možnost vycestovat na celý semestr Erasmus studijního pobytu/stáže, či nemají sebedůvěru vycestovat s mírně pokročilou (B1) znalostí anglického jazyka.

Možnost výjezdu až pro 5 studentů FŽP. Pobyt bude finančně podpořen z programu Erasmus+.

Deadline přihlášek 31. 5. 2023

Registrace na výběrové řízení probíhá přes FORMS. Link: Microsoft Forms

Kromě základních osobních údajů je třeba dodat

• životopis v českém nebo anglickém jazyce
  • motivační dopis v anglickém jazyce

Výběrové řízení proběhne 8. 6. 2023 v místnosti D324 (vyhlášení výsledků do 20. 6. 2023)

(Máte-li zájem naopak o dlouhodobý Erasmus+ studijní pobyt či stáž, neváhejte kontaktovat Mezinárodní oddělení FŽP.)