International Day v Atriu FŽP

Zajímáte se o studijní pobyty v zahraničí? Nebo vás zajímá spíše praktická stáž? Víte, co je program Erasmus+? Už se nemůžete dočkat, až někam vyjedete, ale nevíte, jak na to? Kam a kdy vlastně můžete vyrazit?

Stavte se ve čtvrtek 7. 12. 2023 v?čase 10–14 hod v Atriu Fakulty životního prostředí (1. patro), potkáte se zde se zástupci mezinárodního oddělení, koordinátory programu Erasmus+, CEEPUS, a hlavně se studenty, kteří již pobyt v?zahraničí absolvovali a mohou vám poskytnou ty nejcennější rady.

Budete mít možnost se zeptat jak na formální záležitosti potřebné k výjezdu, tak i na všechny radosti i záludnosti, které vaše zcestovalé spolužáky potkaly, a dozvědět se, jak se s nimi vypořádali…nebo si jen tak pokecat.

10:00 – 14:00 (Atrium FŽP)

• informace o výjezdech

• koordinátoři a studenti k dispozici v Atriu

• soutěž o ceny

12:30 – 13:30 (Místnost ZII)

• mé zážitky z Erasmu – prezentace studentů FŽP

Vyjeďte do zahraničí připraveni!

Těšíme se na vás!

Tereza Besskó (studijní pobyty)

Zdeňka Šmrhová (stáže)

a naši milí Erasmáci