Výběrové řízení na studijní pobyt Erasmus+ 2023/2024 – letní semestr

Výběrové řízení na Erasmus+ studijní pobyty v LETNÍM SEMESTRU 2023/2024 se bude konat dne 7. září 2023 v místnosti D324 (případně po domluvě, přes Teams).

 

Registrace na výběrové řízení probíhá přes UIS. Výběrové řízení Erasmus+ Study stays 2023/2024 Summer semester naleznete zde: Osobní administrativa > Moje Studium > Portál studenta > Podání přihlášky na výměnný pobyt.

Do přihlášky nahrajte své osobní údaje a tyto dokumenty:

  • životopis v českém nebo anglickém jazyce
  • motivační dopis v anglickém jazyce 
  • předpokládaný program studia na zahraniční univerzitě, alespoň představu (doporučujeme, ale není povinné)

V přihlášce označíte zvolenou zahraniční univerzitu a jednu až dvě náhradní. Seznam univerzit naleznete na webových stránkách, na nástěnkách i zde v příloze.

 Uzávěrka přihlášek je 31. 8. 2023

Prosím, pročtěte si informace o výjezdech na Erasmus na webu FŽP i na webu ČZU:

Máte-li i po přečtení informací na webu nejasnosti ohledně studijních pobytů Erasmus+, kontaktujte zahraniční oddělení FŽP, napište, nebo se přijďte poradit.

 

Těšíme se na vás na výběrovém řízení!

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.