Výběrové řízení na studijní pobyty Erasmus+ 2023/2024

Rádi bychom Vás pozvali na výběrové řízení na studijní pobyt v rámci programu Erasmus+ na akademický rok 2023/2024.

Výběrové řízení se bude konat dne 2. a 3. února 2023 v místnosti D324. Pohovor bude probíhat v anglickém jazyce a zabere cca 10 minut.

Registrace na výběrové řízení proběhne nově přes UIS. Výběrové řízení Erasmus+ Study stays 2023/2024 naleznete zde: Osobní administrativa > Moje Studium > Portál studenta > Podání přihlášky na výměnný pobyt.

Do přihlášky nahrajte tyto dokumenty:

• životopis v českém nebo anglickém jazyce
  • motivační dopis v anglickém jazyce (či v jazyce studia v zahraničí + český překlad)
  • předpokládaný program studia na zahraniční univerzitě, alespoň představu (doporučujeme, ale není nepovinné)

Uzávěrka přihlášek je 29. 1. 2023 (23:59)

V přihlášce označíte zvolenou zahraniční univerzitu a jednu až dvě náhradní. Seznam univerzit naleznete na webových stránkách, na nástěnkách i v zaslaném e-mailu.

Prosím pročtěte si informace o výjezdech na Erasmus na webu FŽP i na webu ČZU. Více podrobností naleznete zde:

FŽP: https://www.fzp.czu.cz/cs/r-6898-mezinarodni-vztahy/r-6918-vymenne-programy/r-7707-erasmus/r-7709-studijni-pobyty

ČZU: https://www.czu.cz/cs/r-7214-mezinarodni-vztahy/r-7251-erasmus-a-jine-mobility/r-8358-studijni-zahranicni-pobyty

Máte-li nejasnosti ohledně studijních pobytů Erasmus+, neostýchejte se mě kontaktovat. Na 24. ledna plánuji neformální informační schůzku k výjezdů, více informací bude následovat.

Těšíme se na vás na výběrovém řízení!