Výběrové řízení na studijní pobyty Erasmus+

Rádi bychom Vás upozornili na výběrové řízení na studijní pobyt v rámci Erasmus+ na akademický rok 2022/2023. 

 

Výběrové řízení se bude konat dne 2. a 3. února 2022 v místnosti D324.

 

Prosíme o vyplnění registračního formuláře a následně jeho zaslání na e-mailovou adresu bessko@fzp.czu.cz  do 28. 1. 2022 do půlnoci (23:59). Přihlášeným uchazečům bude zaslán doodle s konkrétními časy, kdy si pak student vybere jeden čas pohovoru.

 

Pohovor bude probíhat v anglickém jazyce a zabere cca 10 minut.

 

K výběrovému řízení nám prosím zašlete na uvedený email následující dokumenty:

  • životopis v českém nebo anglickém jazyce
  • motivační dopis v anglickém jazyce
  • Transcriptof Records (výpis studijních výsledků z UIS) za celou dobu studia na ČZU i z dalších univerzit, kde jste jako student absolvoval nižší stupně studia (kopie Diploma Supplement),
  • jazykové certifikáty, máte-li nějaké (není povinné)

 

Kdo se může přihlásit – student prezenčního či kombinovaného studia, student bakalářského studia s nejméně 10 ECTS, student navazujícího magisterského studia bez omezení, student doktorského studijního programu bez omezení. 

K pohovoru si student vybere zahraniční univerzitu a jednu náhradní. Viz příloha e-mailu. Není možné si vybrat univerzitu, která není na webových stránkách.

Více podrobností najdete zde.

 

Pokud máte nějaké dotazy spojené s problematikou Erasmus+, neváhejte kontaktovat Vaši koordinátorku, nebo se připojit na naší Informační schůzku dne 17. 1. od 13 hod, skrze MS Teams pod následujícím linkem.

 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.