Výběrové řízení pro studijní pobyty Erasmus v Izraeli

Fakulta životního prostředí, ČZU v Praze vyhlašuje výběrové řízení na studijní semestrální pobyty do Izraele pod záštitou projektu Erasmus KA107 Mezinárodní kreditová mobilita.

Studijní pobyt je možný pouze na Ben-Gurion University of the Negev, v Be-er Sheva a to v minimální a maximální délce 150 dní/student. Momentálně hledáme studenty na zimní semestr 2021/2022. Projekt dotuje výjezd celkem 3 studentům z ČZU za celé období projektu.

Výběrové řízení se bude konat dne 19. 3. 2021 v 9 hod a to skrze MS Teams, kde každý uchazeč obdrží unikátní pozvánku k pohovoru, který bude veden v anglickém jazyce. K pohovoru je nutné dodat následující:

  • motivační dopis v anglickém jazyce,
  • svoje CV (v anglickém nebo českém jazyce),
  • Transcript of Records (výpis studijních výsledků z UIS) za celou dobu studia na ČZU i z dalších univerzit, kde jste jako student, popřípadě absolvoval nižší stupně studia (může být kopie Diploma Supplement),
  • jazykové certifikáty, máte-li nějaké (není povinný)

 

Programu se mohou účastnit studenti Bc, Mgr a PhD studia. Využité měsíce pro výjezd se započítávají do Erasmus měsíců.

Odkaz k podmínkám programu je k dispozici zde. Určitě se podívejte i na zpověď naší absolventky, která strávila celý rok na této univerzitě.

 

Více informací poskytuje koordinátorka projektu Ing. Zdeňka Šmrhová, pouze e-mailem smrhovaz@fzp.czu.cz.

 

 

 

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.