Výběrové řízení pro studijní pobyty Erasmus

Rádi bychom Vás upozornili na možnost výběrového řízení pro studijní pobyt v rámci programu Erasmus na 2021/2022.

Výběrové řízení se bude konat dne 2. 2. 2021 a 3. 2. 2021, od 9 hod skrz MS Teams. V případě změn, budete informováni e-mailem.

Prosíme o vyplnění registračního formuláře a následně jeho zaslání na e-mailovou adresu boldinga@fzp.czu.cz do 28. 1. 2021 do půlnoci. Přihlášeným uchazečům bude zaslán doodle s konkrétními časy, kdy si pak student vybere jeden čas pohovoru. Poté je možné se dostavit zmíněný den k pohovoru v anglickém jazyce.

K výběrovému řízení nám prosím zašlete své CV v českém nebo anglickém jazyce, Transcript of Records (výpis studijních výsledků z UIS) za celou dobu studia na ČZU i z dalších univerzit, kde jste jako student absolvoval nižší stupně studia (kopie Diploma Supplement), jazykové certifikáty, máte-li nějaké (není povinný) a motivační dopis v anglickém jazyce. Váš motivační dopis bude hodnocen společně s výpisem známek a ovlivní tak vaše pořadí na vybranou univerzitu.

Kdo se může přihlásit – student prezenčního či kombinovaného studia, student bakalářského studia s nejméně 10 ECTS, student navazujícího magisterského studia bez omezení, student doktorského studijního programu bez omezení.

K pohovoru si student vybere zahraniční univerzitu a jednu náhradní. Viz příloha e-mailu. Není možné si vybrat jinou univerzitu, která není na webových stránkách.
Více podrobností najdete zde. Výběr univerzity je zodpovědnost studenta.