Podklady pro výběr ptačích druhů v ČR

Výstupem první fáze projektu bylo identifikovat 15 evropských vlajkových druhů ptáků zemědělské krajiny a jednotlivé zemědělské systémy. Projekt Birds@Farmland se nyní přesouvá do další fáze řešení projektu. Aktivity se více soustředí na úroveň jednotlivých členských států a finální volbu jejich přístup k tvorbě a zavádění nových ochranářských opatření. Jednotlivé návrhy a přístupy členských zemí jsou bilaterálně konzultovány se zástupci Evropské komise. 

Pro tyto účely jsme vytvořili dokument: „ Podklady pro výběr 2 ptačích druhů, pro které budou vytvořena ochranářská opatření“, který je pro vaši informaci přiložen níže.

 

 

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.