Výstupy projektu

Iniciativa Birds@Farmland po letech končí a přináší řadu výstupů a dokumentů. Díky Iniciativě se podařilo diskutovat a podpořit navrhovaná opatření, která byla částečně zahrnuta do Strategických plánů Společné zemědělské politiky ČR. Tyto plány jsou nyní posuzovány Evropskou komisí. 

Všechny dokumenty vytvořené v rámci iniciativy jsou nyní veřejně dostupné. Zahrnují technické zprávy a také sadu souhrnných informačních listů pro opatření, zemědělské systémy a vlajkové ptačí druhy. Tyto stručně poskytují čtenářům vhled do problematiky ochrany polních ptáků a umožní jí tak lépe porozumět. Dokumenty byly vytvořeny v angličtině a přeloženy do několika dalších jazyků. Jsou k dispozici na webových stránkách EC Circa BC prostřednictvím tohoto odkazu LINK.

Postupně zde budeme vkládat jednotlivé informační listy, které se přímo dotýkají problematiky ptáků zemědělské krajiny v ČR. 

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.