Kůrovcová aplikace ve finále IT projekt roku

Aplikace BEETLE postupila do druhého kola soutěžě Cacio IT projekt roku 2019! Software pro detekci kůrovcem napadených stromů je výsledkem skvělé spolupráce našeho kůrovcového týmu s vývojáři z HSI spol., s r.o. (členů Unicorn). Vyhlášení výsledků soutěže proběhne na konci března.

Již tradičním místem vyhlášení vítězů 17. ročníku soutěže IT projekt roku 2019, kterou organizuje Česká asociace manažerů informačních technologií (CACIO), bude společenský večer, pořádaný pod názvem „CACIO v Gala“. Prestižní akce se bude konat dne 26. března 2020 v Autoklubu ČR.

http://www.cacio.cz/

https://unicornsystems.eu/geoinformatics/cs/

 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.