Katedra na Copernicus fóru 2022

Ve dnech 28. – 29. listopadu proběhlo v Kongresovém centru Praha v rámci akce Czech Space Week konference České uživatelské fórum Copernicus, která se koná v České republice již od roku 2012. Pozvání k aktivní účasti přijali Tomáš Klouček a David Moravec.

DPZ aktivity Katedry prostorových věd na FŽP ČZU v Praze
Tomáš Klouček, Česká zemědělská univerzita v Praze

Časová řada Sentinel-1 pro sledování vlhkosti lesů
David Moravec, Česká zemědělská univerzita

Více informací na https://copernicus.gov.cz/index.php/ceske-uzivatelske-forum-2022/.