Drone Open Days

Přijďte se podívat na širokou škálu našich dronů, k vidění budou nejrůznější koptéry i křídla (celkem 12 kousků). Můžete se těšit na tradiční i moderní stroje z dílen DJI a senseFly. Ukážeme vám drony se vzletovou hmotností 80 gramů i 15 kilogramů a přiblížíme možnosti jejich využití v praxi. Prohlédnout si budete moci i veškeré příslušenství a doprovodnou techniku. Po celou dobu budou k dispozici profesionální piloti s několikaletou praxí, kteří zodpoví všechny vaše dotazy. Malé drony si bude možné dokonce i vyzkoušet pilotovat. Program je vhodný pro širokou veřejnost se zájmem pro věc, vítané jsou i děti.

Akce je naplánovaná na 18. 8. 2021 v čase od 10 do 15 hodin. Program probíhá ve vestibulu budovy FŽP. Vstup je volný, registrace není nutná, je však třeba dodržet platná protiepidemická opatření (tj. vstup s respirátorem).

Ke vstupu využijte JV vchod, parkování je možné před budovou na jižním parkovišti P8 (více https://mapy.cz/s/coveparala). Vlastní akce se nachází hned nad vstupem do budovy.

 

  Kudyznudy.cz - tipy na výlet

 

 

 

AKTUALIZACE

Akci navštívili desítky lidí nejenom z řad studentů a zaměstnanců ČZU, ale také i širší veřejnosti. Součástí akce byl i krátký workshop na téma detekce kůrovcem napadených stromů a aplikace ForestGuard!

Děkujeme všem za účast a těšíme se na další ročník.

 

 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.